Zakończenie roku szkolnego

W tym roku uroczyste zakończenie roku klas ósmych odbyło się z uwagi na obostrzenia epidemiczne zupełnie inaczej. Nie zorganizowano tradycyjnej akademii w holu szkoły. Spotkaliśmy się po raz ostatni w blasku porannego słońca i cieniu drzew na szkolnym boisku wśród zieleni. Uczniowie w maseczkach, ubrani odświętnie, odbierali swoje świadectwa od wychowawcy klasy.  Dyrekcja Szkoły pożegnała uczniów promiennym uśmiechem i mądrymi słowami, życząc naszym absolwentom powodzenia w realizacji swoich planów i trwaniu w mądrości i wierze w dobro.  Atmosfera była miła, spokojna i niezwykle naturalna. Wychowawcy klas ósmych wręczyli uczniom oprócz świadectw dyplomy, nagrody, drobne upominki, podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców. Nie obyło się bez łez, magicznych podziękowań, tych ostatnich słów, które już na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Bukiety barwnych kwiatów dopełniły swym urokiem niepowtarzalność tej chwili. Oddaliśmy światu następne pokolenie uczniów, którzy pożegnali progi naszej szkoły, a wspólnie spędzone chwile na zawsze pozostaną już dla nas nauczycieli, wychowawców, Dyrekcji a także dla uczniów tylko wspomnieniem.

K. Sadowska-Kukuć | 03.07.2020