Pola Nadziei w SP6

Ogłoszenie wyników konkursu pt.: "Od projektu do przedmiotu - projekt zawieszki - biżuterii"

Wyróżnienia otrzymują:

1. Marta Lisiecka
  2. Marta Kazimierska
  3. Wiktoria Degórska
  4. Alex Sroka
  5. Klaudia Jakubowska

GRATULUJEMY !!!

Dyplomy z symboliczną datą 2020 oraz drobne nagrody zostaną przekazane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Realizatorem dziecięcych projektów i równocześnie sponsorem biżuterii jest Pracownia Ceramiki Artystycznej http://galeriapomyslow.pl/ . W imieniu wolontariuszy oraz pacjentów Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych bardzo dziękujemy Pani Pavli Koralewskiej za ten dar.

Zawieszki zostały wykonane z gliny, wypalone i ręcznie malowane. Każda ozdoba to unikatowy, jedyny egzemplarz wykonany na podstawie dziecięcego projektu. Zaopatrzony w rzemyk, sznureczek z zapinką i zapakowany w estetyczne, jubilerskie pudełeczko. Doskonały prezent dla bliskiej osoby!

Zapraszamy do licytacji, która odbędzie się na szkolnym Facebooku.

ZASADY LICYTACJI:

1. Licytacja odbywa się na szkolnym Facebooku
  2. Cena wywoławcza to 20 zł.
  3. Dokładna data i godzina zakończenia licytacja podana na Facebooku przy konkretnej licytacji.
  4. W licytacji mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie ( osoby licytujące będą proszone o potwierdzenie chęci udziału w wiadomościach prywatnych z koordynatorem akcji)
  5. Wylicytowany przedmiot będzie mógł być odebrany osobiście w SP6  lub wysłany pocztą (KOSZT PRZESYŁKI POKRYWA OSOBA LICYTUJĄCA)
  6. Wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto RR w Sp6 (dane podane zostaną indywidualnie)  oraz przesłać skan/zdjęcie dokonanego przelewu (na podany w wiadomości indywidualnej adres e-mail koordynatora akcji) w ciągu 3 dni od zakończenia licytacji . Brak wpłaty oznacza prawo do wygranej ostatniej osobie przelicytowanej.
  7. Cała kwota uzyskana w wyniku licytacji zostanie przekazana na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.

S.K. | 26.05.2021