Szóstkowe Walentynki

14 lutego w SP6 obchodziliśmy coroczne święto zakochanych. Ten szczególny dzień był dla uczniów szóstki okazją do okazywania sobie życzliwości i dzielenia się dobrym słowem. Z tej okazji uruchomiliśmy pocztę walentynkową! W ramach rozgrywek Ligii Klas uczniowie wykonali symboliczne serca, które udekorowały korytarze naszej szkoły, uczniowie przygotowali łącznie 1430 sztuk papierowych serduszek! Przy głównym wejściu szkoły stanęła brama walentynkowa, która przez cały tydzień witała uczniów hasłem all you need is love. Z okazji święta swoje serce okazali również nauczyciele - nie odpytywali oraz zwalniali z pisania niezapowiedzianych kartkówek każdego kto tego dnia był ubrany w coś czerwonego.
Kolejnym miłym gestem była możliwość udziału wszystkich uczniów i uczennic w walentynkowej przerwie. Samorząd Uczniowski przygotował przestrzeń w szkolnym holu, w czasie przerwy każda klasa mogła wystawić swoje stoisko wraz z słodkościami, wróżbami i tematycznymi grami. Dekoracja stanowisk została oceniona, poprzez przyznanie punktów od 0- 10, przez p. Dyrektor oraz przedstawicieli i opiekunów SU. Przedstawiamy wam wyniki:

4A -10 pkt
4B- 8 pkt