Dyskoteka andrzejkowa

Dnia 24 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza dyskoteka po długiej covidowej przerwie. Uczniowie cieszyli się muzyką, tańcem, przekąskami oraz konkursami. Zabawę rozpoczęliśmy i zakończyliśmy belgijką. Z imprezy wszyscy wychodzili z uśmiechem na twarzy i w radosnych nastrojach. W imieniu społeczności uczniowskiej bardzo dziękuję paniom dyrektor Hannie Czajkowskiej, Irenie Kowalewskiej i Beacie Pytlak, za możliwość zorganizowania dyskoteki. Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunom - p. Marcie Friedrich, p. Alicji Falborski, p. Piotrowi Lucimińskiemu - za ogromne zaangażowanie, rodzicom i nauczycielom za poświęcony czas i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem oraz obsłudze szkoły za udostępnienie sprzętów i pomoc w sprzątaniu budynku po całym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia zabawa w tym roku szkolnym.

Ana López Sołtysik 8D

S.K. | 25.11.2022