Koncert świąteczny, czyli wiele pięknych wzruszeń

We wtorek 20 grudnia, po trzyletniej przerwie, powróciliśmy do pięknej świątecznej tradycji jaką jest koncert świąteczny. Przybyła na niego cała szkolna szóstkowa społeczność: byli uczniowie, nauczyciele, rodzice i wielu innych gości. Nie sposób oddać słowami emocji i wzruszeń, jakie towarzyszyły wszystkim zebranym. Byliśmy świadkami pięknego widowiska! Pełna widownia, urocza scenografia (to zasługa pań Doroty Krzyżaniak - Jędrzak oraz Magdaleny Drajewskiej). Najpierw jasełka w wykonaniu uczniów klasy 3b i 2e przygotowane pod czujnym okiem pani Lucyny Wilińskiej i pani Anny Badowskiej. Następnie przepiękne świąteczne piosenki (polskie, jak i ukraińskie) zaśpiewane przez uczennice kółka wokalnego, te młodsze, jak i starsze, rzecz jasna pod batutą pani Ewy Napieralskiej. Do tego wzruszające występy naszych gimnastyczek przygotowane przez panią Annę Treumann i panią Paulinę Jabłońską. Było po prostu pięknie, co potwierdziły gromkie brawa na końcu.

Już nie możemy doczekać się przyszłorocznego koncertu!

S.K. | 21.12.2022