Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas ósmych

"Nic dwa razy się nie zdarza"

24 czerwca o godzinie ósmej w holu szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku dla uczniów klas ósmych. Absolwenci naszej szkoły odebrali nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce, w konkursach i zawodach sportowych oraz za zaangażowanie w szkolny wolontariat.

Przyznano również tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Poznaniu, który w tym roku otrzymały cztery uczennice: Oliwia Błażejczyk z klasy 8a, Natalia Krzyżańska z klasy 8b, Małgorzata Biernacka z klasy 8d oraz Dominika Zielaskowska z klasy 8e.

Uroczystość uświetnił występ chóru oraz przedstawienie z wykorzystaniem wierszy Wisławy Szymborskiej. Nie mogło również zabraknąć wspólnego odśpiewania na koniec „Piosenki pożegnalnej”. Wszystkim Absolwentom życzymy powodzenia w dostaniu się do wymarzonych szkół średnich. Pamiętajcie, że jesteście zawsze mile widziani w murach „Szóstki".

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Pawła Malca, który uwiecznił wzruszające chwile Absolwentów w SP6. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

S.O. | 29.06.2022