Pola Nadziei w SP6

Ogłoszenie wyników konkursu pt.: "Od projektu do przedmiotu - projekt pomieszczenia domku dla lalek"

Wyróżnienia otrzymują:

1. Maja Mała
  2. Maja Nowicka
  3. Julia Andrzejczak

GRATULUJEMY!!!

Dyplomy z symboliczną datą 2020 oraz drobne nagrody zostaną przekazane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Realizatorem projektu i równocześnie sponsorem domku dla lalek będącego przedmiotem licytacji, jest firma SANOA Sp.z o.o. ze Środy Wielkopolskiej.

W imieniu wolontariuszy oraz pacjentów hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych bardzo dziękujemy za ten dar Pani Prezes Elżbiecie Sypniewicz oraz Pracownikom Firmy.

Domek jest unikatowy, wykonany specjalnie na licytację Pól Nadziei w SP6. Jego wyposażenie wykonane jest ręcznie – nie ma takiego drugiego na świecie! Rozmach projektu zaskoczył nawet nas! Wysokość domku 135 cm, szerokość 116cm, głębokość 40,5 cm. Jeśli taki obiekt nie mieści się w pokoju Waszej Pociechy, a mimo to, chcielibyście Państwo wesprzeć akcję charytatywną z której dochód przekazany będzie Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych, możecie Państwo przekazać go wybranej przez siebie instytucji działającej na rzecz dzieci którą Państwo wybierzecie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz zwiedzenia domku dzięki przygotowanej prezentacji: https://view.genial.ly/60b2e4736176050d5ce8cfcc/interactive-content-domek-dla-lalek

Zapraszamy do licytacji, która odbędzie się na szkolnym Facebooku.

ZASADY LICYTACJI:

1. Licytacja odbywa się na szkolnym Facebooku
  2. LICYTACJI NIE PODLEGAJĄ ZABAWKI PRZEDSTAWIONE NA ZDJĘCIACH: LALKI, ICH STROJE, ZWIERZĘTA, SAMOCHODY.
  3. Cena wywoławcza to 50 zł.
  4. Dokładna data i godzina zakończenia licytacji podana na Facebooku.
  5. W licytacji mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie (osoby licytujące będą proszone o potwierdzenie chęci udziału w wiadomościach prywatnych z koordynatorem akcji)
  6. Odbiór domku OSOBISTY w ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ lub w okolicach Poznania zorganizowanym transportem (KOSZT BENZYNY PONOSI OSOBA LICYTUJĄCA).
  7. Wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto RR w Sp6 (dane podane zostaną indywidualnie)  oraz przesłać skan/zdjęcie dokonanego przelewu (na podany w wiadomości indywidualnej adres e-mail koordynatora akcji) w ciągu 3 dni od zakończenia licytacji. Brak wpłaty oznacza prawo do wygranej ostatniej osobie przelicytowanej.
  8. Cała kwota uzyskana w wyniku licytacji zostanie przekazana na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.

S.K. | 07.06.2021