Pola Nadziei w SP6

Ogłoszenie wyników konkursu pt.; Od projektu do przedmiotu - projekt torebki"
Wyróżnienia otrzymują:
1. Antoni Kaptur
2. Hanna Kaliszan
3. Wiktoria Degórska
GRATULUJEMY!!!
Dyplomy z symboliczną datą 2020 r oraz drobne nagrody zostaną przekazane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Realizatorem dziecięcych projektów i równocześnie sponsorem toreb będących przedmiotem licytacji jest pracownia Made by Nat. W imieniu wolontariuszy oraz pacjentów hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych bardzo dziękujemy Pani Natalii Wereszczak za ten dar.
Torby zostały wykonane z papieru zwanego washapapa. To papier, który można prać, ponieważ nie rozpuszcza się w wodzie. Washapapa zawiera lateks, dzięki czemu jest trwała i elastyczna. Niektórzy nazywają ją "skórą dla wegan", gdyż nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Posiada certyfikat OekoTex Standard 100. Produkty z niej wykonane wyglądają nowocześnie  i oryginalnie. Torby można prać zarówno w pralce (30 stopni) jak i ręcznie (bardziej polecane).
ZASADY LICYTACJI:
1. Licytacja odbywa się na szkolnym facebooku (jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, a chciałby wziąć udział w licytacji, proszę o kontakt droga wiadomości przez Librus z koordynatorem projektu: Katarzyna Palonką - Rycyk)
2. W licytacji mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie ( osoby licytujące będą proszone o potwierdzenie chęci udziału w wiadomościach prywatnych z koordynatorem akcji)
3. Wylicytowany przedmiot będzie mógł być odebrany osobiście w SP6  lub wysłany pocztą (KOSZT PRZESYŁKI POKRYWA OSOBA LICYTUJĄCA)
4. Wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto RR w Sp6 (dane podane zostaną indywidualnie) w ciągu 3 dni pd zakończenia licytacji. Brak wpłaty oznacza prawo do wygranej ostatniej osobie przelicytowanej.
5. Cała kwota uzyskana w wyniku licytacji zostanie przekazana na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.
PRZEDMIOTY PODLEGAJĄCE LICYTACJI
tu unikatowe i niepowtarzalne egzemplarze wykonane na podstawie dziecięcych projektów:
TORBA NUMER 1 - CZARNO - CZERWONA
Prosta, a zarazem oryginalna, dwukolorowa torba. Zastosowanie plecionki sprawiło, że wygląda niezwykle interesująco. Posiada dwa paski w kolorze czarnym. Idealna na zakupy, do parku, na plażę – gdzie tylko nas nogi poniosą ;)
Wysokość: 40 cm
Szerokość: 35 cm
Głębokość: 10 cm
TORBA NUMER 2 - CZARNA Z KOŁAMI
Czarna torba z kolorowymi kołami. Zamiast pasków zastosowano dwa sznury. Torba będzie świetnie pasowała do codziennych, luźnych stylizacji. Można do niej zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy.
Wysokość: 38 cm
Szerokość: 36 cm
Głębokość: 12 cm
TORBA NUMER 3 - POMARAŃCZOWA
Pomarańczowa torba idealnie sprawdzi się w okresie letnim. Posiada regulowany czarny pasek, dzięki któremu można ją nosić na kilka sposobów. W środku znajduje się kieszonka z naturalnego korka, do której włożymy klucze czy telefon. Z zewnątrz torba ozdobiona jest srebrnymi nitami. Wakacyjnego klimatu dodaje jej wszyty pasek z kolorowymi chwostami.
Wysokość: 45 cm
Szerokość: 28cm