Nowy rok szkolny 2023-2024

W poniedziałek, wyjątkowo nie pierwszego, lecz czwartego września, uczniowie Szóstki rozpoczęli nowy rok szkolny. Spotkaliśmy się w holu szkoły na krótkiej uroczystości, podczas której Pani Dyrektor Hanna Czajkowska skierowała do nas kilka słów. Potem był czas na spotkanie z wychowawcami - dla wielu uczniów, zwłaszcza tych z klas pierwszych i czwartych, oznaczało to wejście w nowe relacje. Temu też był poświęcony kolejny dzień, wtorek: nie odbywały się wtedy lekcje według planu, lecz każda klasa spędziła kilka godzin na organizacji życia szkolnego i klasowego. Na pewno był też czas na wspominanie wakacji i działania integracyjne. Natomiast od środy wkroczyliśmy już w normalne tory pracy... aż do czerwca!

Kochani Uczniowie, drodzy Nauczyciele - życzymy Wam wszystkim udanego roku!

S.O. | 08.09.2023