Wyniki wyborów do SU

W poniedziałek 25 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w których wzięli udział wszyscy obecni tego dnia uczniowie z klas IV-VIII.

Wyłoniono dziewiętnastu członków nowego samorządu.

Do pracy w Samorządzie Uczniowskim zaprosiliśmy:

Kmita Nikę 7e,  Samoiliuk Kristinę 8b,  Wódkowską Aleksandrę 7e, Stryzhev Borysa 8b,  Zdanowicz Małgorzatę 7a,  Leśniewicz Aleksandrę 7e, Bąk Aleksandrę 8a, Kolbertowicz Wiktorię 7a, Chepurna Kateryna 8b, Dobrowolską Kaję 8c, Jasińską Zofię 4c, Nitendel-Kaliszer Amelię 6d, Samoiliuk Anastasię 6d, Halka Marysię 7a, Jankowiak Maję 4b, Chęś Julkę 7a, Filipiak Elenę 8b, Pięta Nadię 8a, Glamowską Lilianę 8a.

Zebrania SU odbywać się będą w każdy czwartek w sali 109 A o godz. 12.20 (pierwsza duża przerwa).

Podczas pierwszego zebrania odbyło się głosowanie w wyniku którego zostali wyłonieni:

Przewodnicząca SU: Krystyna Samoiliuk

Zastępca:  Nika Kmita