Starsi czytają młodszym

Uczniowie klas drugich wzięli udział w cyklicznej imprezie czytelniczej „Starsi czytają młodszym”.

Starsi, czyli uczniowie klasy 5A: Leon Woźniak, Antonio Lopez Sołtysik, Bartosz Niemiro, Jakub Wojciechowski, Ksawery Słoma i Jakub Sierant, z iście aktorskim zacięciem, odczytali teksty literackie nawiązujące do hasła „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Przedstawienie ilustrowane było odpowiednią muzyką i scenografią. Dzieci dowiedziały się jak dbać o siebie, jak spędzać wolny czas, by zachować zdrowie i sprawność. Nie zabrakło również zagadek o zdrowiu, higienie i sporcie.

S.K. | 27.05.2023