Informacje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

 

Czwartek oraz piątek (22-23 czerwca) to uroczystości, na które czeka większość uczniów: zakończenie roku szkolnego!
W czwartkowe popołudnie hol zapełnił się uczniami klas ósmych, ich rodzicami i nauczycielami. Nadszedł czas na podsumowanie ośmiu lat nauki w szkole podstawowej, na pożegnanie z młodszymi kolegami oraz ze sobą nawzajem. Podczas uroczystego apelu zostały wręczone dyplomy i wyróżnienia, łącznie z tymi najważniejszymi, dla Prymusa Szkoły (w tym roku został nim Adam Baraniak z klasy 8f) oraz dla uczniów nagrodzonych przez Dyrektora Szkoły (Wiktoria Dezor z klasy 8f, Julia Gadacz z 8g oraz Ewa Kocjan z tej samej klasy). Padły też nazwiska Sportowców Roku: Julia Wódkowska z 8d oraz Jakub Matysiak z 8e. Uczniowie obejrzeli też część artystyczną przygotowaną przez uczniów z klas 8f i 8g pod dyrekcją pań Grażyny Korzyckiej, Agnieszki Koper i Pauliny Jabłońskiej.  

Nie było to ostateczne pożegnanie naszych Absolwentów, którzy ponownie przyszli do szkoły w piątkowy ranek po odbiór swoich świadectw, podobnie jak ich młodsi koledzy. Po krótkim spotkaniu w holu szkoły uczniowie w klasach otrzymywali świadectwa od swoich wychowawców - a następnie mogli już zacząć cieszyć się wakacjami!

Kochani Uczniowie! Życzymy Wam niezwykle udanych, radosnych wakacji, pełnych pozytywnych przygód! Zbierajcie wrażenia i doświadczenia - spotykamy się 4 września! Do zobaczenia! 

S.K. | 27.06.2023